Aktuální výsledky fotbalistů Horní Bečvy

Výsledky podzimní části Muži a Staří páni
Muži:
NEDĚLE 7.8.2016 HORNÍ BEČVA –LHOTKA N.BEČVOU 4:0 (3:0)
Do nového ročníku jsme vstoupili v pozměněné sestavě a s rozšířeným realizačním týmem s cílem pohybovat se v horních patrech tabulky. Utkání se Lhotkou jsme měli jasně pod kontrolou hned od jeho úvodu. Hosté byli neškodní a nepomohla jim ani chorvatská akvizice v záložní řadě – Mate Dučic. „Dali jsme dvě rychlé branky. Po přihrávce Dvorského se trefil kapitán Martin Ondruch a pak po pasu Michala Třeštíka, centru Jakuba Vašuta se hlavou prosadil samotný Dvorský. Po přestávce se kličkou na brankáře po uličce Hejného prosadil Vaníček. Poslední branku dal dorostence Adam Solanský. Dorostenci nám oživili hru, kdy jsme se ve druhém poločase na dvacet minut bohužel přizpůsobili nevýraznému výkonu Lhotky. Na levém obránci zahrál vynikající zápas další mladíček Lukáš Mužátko. Musím naše mladé hráče pochválit,“ řekl k utkání vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.

Naše branky vstřelili: 4. Ondruch Martin, 7. Dvorský, 68. Vaníček, 85. Solanský Adam.

střídali Solanský Adam, Hejný, Ondruch Š., Janíček
NEDĚLE 14.8.2016 HUSLENKY - HORNÍ BEČVA 2:1 (0:1)
V utkání jsme dobře začali a po zásluze jsme se ujali vedení 1:0. Ve druhém poločase jsme nezachytili nástup domácích a brzo jsme inkasovali na 1:1. Měli jsme pak dvě šance opět vstřelit branku, ale vždy nás vyhytal domácí brankář a byli to naopak domácí, kteří v poslední minutě urvali vítězství na svou stranu a po šťastné střele jejich střídajíciho hráče získali všechny tři body.

„Jsem dnes z výkonu našeho týmu hodně zklamaný. My chceme hrát do čtvrtého místa a předvedeme tady takový výkon? Domácí nakopávali, my jsme do zápasu nedali srdce a nevydali se. Hru oživili až střídající hráči Petr Hejný se Štěpánem Ondruchem. Takový výkon na špičku okresu stačit nebude,“ byl po zápase kritický vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.

Naši branku vstřelil: 20. Bártek Ondra

Sestava: Jalůvka- Janíček, Dobeš V., Roman, Grenar, Vašu J., Třeštík M., Vaníček, Bártek O, Solanský J., Dvorský;

střídali Solanský Adam, Hejný, Ondruch Š., Polách R, Mužátko
NEDĚLE 21.8.2016 HORNÍ BEČVA – V. KARLOVICE B 7:0 (5:0)
I podruhé doma jsme se se svým soupeřem nepárali a rychle jsme rozhodli zápas. Hosté přijeli s mladým kádrem a několika dorostenci v sestavě. Mysleli jsme si, že přijedou někteří kluci z prvního týmu. Nám zase vyšel dokonale úvod zápasu, kluzký trenér nahrával naší křídelní hře. Trestali jsme jejich chyby a po pěkných kombinačních akcích jsme dokázali do poločasu 5x skorovat. Po přestávce jsme poslali na hřiště mladé hráče a zkušeného Hejného. Jsme rádi, že tyto mladé kluky máme. Zvláště Adam Solanský ukázal, že je gólový. Rozšířila se nám lavička a máme vícero variant. Měli jsme tam sice útlum, ale nakonec i ve

druhém poločase jsme dali dvě branky. Musíme ale hrát tak i venku, teď nás ale čeká těžký soupeř z Halenkova a pokud chceme navázat na úspěšný vstup do sezony musíme předvést 100% výkon.

Naše branky vstřelili: 5. Vaníček, 8. a 47. Třeštík, 11. Dobeš, 12. Dvorský, 30. Bártek, 73. Adam Solanský.

Sestava: Jalůvka- Mužátko, Dobeš V., Roman, Grenar, Vašu J., Třeštík M., Vaníček, Bártek O, Ondruch M., Dvorský;

Příští utkání hrajeme opět doma v neděli 28.8. od 17:00 hod proti Halenkovu
NEDĚLE 28.8.2016 HORNÍ BEČVA – HALENKOV 4:2 (0:2)
Za krásného nedělního odpoledne se hrál na Bečvě strhující fotbal. Soupeřem nám byl silný celek z Halenkova. V první půli byl fotbal vyrovnaný z obou stran, ale šťastnější byli hosté, kterým se podařilo po jednom rychlém brejku v 39 min. a podařené střele ve 44. min jít do kabin s náskokem dvou branek. Nesložili jsme ale zbraně a ve druhé půli jsme dokázali dokonalý obrat v zápase. Kluci jezdili jak pily a po trefách Michala a Kuby jsme v 60min. srovnali na 2:2. Nadále jsme pokračovali v nátlakové hře a hnáni povzbuzujícími diváky se nám podařilo po brankách Tomáše Vaníčka strhnout vítězství na naší stranu „To, co jsme předvedli po přestávce, to byla jedním slovem fantazie. Před kluky doslova smekám, jak zápas otočili. Byla to jízda. Soupeř se dostal do jediné šance a my jsme zápas totálně ovládli,“ byl po utkání spokojený vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.

Naše branky vstřelili: 55.Třeštík, 60.Solanský Jakub, 74 a 86 Vaníček.

Sestava: Jalůvka Kryštof- Hejný Petr, Dobeš Václav, Roman Pavel, Solanský Jakub, Vašut Jakub., Třeštík Michal,(75´Radim Polách), Vaníček Tomáš, Bártek Ondra (64´Ondruch Štěpán), Ondruch Martin, Dvorský Rosťa (50´Solanský Adam)

Příští utkání hrajeme v neděli 4.9. od 16:00 hod v Novém Hrozenkově, odjezd je v 14:30 hod.
NEDĚLE 4.9.2016 NOVÝ HROZENKOV - HORNÍ BEČVA 0:0, PK 4:3
Vzhledem k minulému výbornému výkonu jsme do utkání nastupovali jako mírní favorité, na což se domácí dobře připravili, hráli „chytře odzadu“ , nakopávali míče na hrotové útočníky a čekali, zda neuděláme nějakou chybu. Obrana ale hrála bez chyby a tak jsme v zápase neinkasovali. Méně se nám již dařilo v útočné fázi, hráli jsme celkem dobře ale jen po šestnáctku domácích. Moc vyložených šancí jsme neměli a několik málo příležitostí skórovat jsme po špatném zakončení nevyužili. A když jsme ve druhém poločase nedokázali skórovat ani z vyložené šance, kterou připravil střídající Štěpán Ondruch pro Kubu Solanského a neujala se hlavička Michala Třeštíka z posledního rohu v utkání, zůstal konečný výsledek stejný jako na začátku 0:0. Penalty to již je vždy loterie, ve které byli šťastnější domácí. Kriticky je třeba říci, že nám tentokrát chyběla větší jiskra, do dalšího domácího utkání musíme náš výkon diametrálně zlepšit, aby naší fanoušci, kteří nás v Hrozenkově zdatně povzbuzovali mohli zažít větší radost z předvedeného výkonu.

Sestava: Jalůvka Kryštof- Hejný Petr, Dobeš Václav, Roman Pavel, Solanský Jakub (75´Kuba Grenar), Vašut Jakub., Třeštík Michal, Vaníček Tomáš, Bártek Ondra (54´Ondruch Štěpán), Ondruch Martin, Dvorský Rosťa (70´Solanský Adam) připraveni ještě byli Radim Polách, Lukáš Mužátko a do branky Dan Jurča

Příští utkání hrajeme v neděli 11.9. od 16:00 hod doma proti Krhové A
NEDĚLE 11.9.2016 HORNÍ BEČVA –KRHOVÁ B 3:0 (2:0)
S cílem navázat na dobré domácí výsledky jsme v nedělním odpolední přivítali soupeře z Krhové. Utkání jsme sice vyhráli , ale výkon nebyl optimální. Hosté hrozili s rychlých brejků a tak obrana v čele s brankářem se měla co ohánět. Nám se naopak moc nedařilo v záloze a tím vázla i podpora útoku. Naštěstí jsme v první půli z mála šancí vytěžili maximum a po hlavičce Michala Třeštíka a přesné střele k tyči Martina Ondrucha jsme šli do kabin s vedením 2:0. Ve druhé půli jsme prostřídali sestavu, hra se malinko zlepšila a po střele Kuby Vašuta, jednoho z našich nejlepších hráčů v tomto utkán,í jsme zaslouženě upravili na konečných 3:0.

Naše branky vstřelili: Michal Třeštík 1:0, Martin Ondruch 2:0, Kuba Vašut 3:0

Sestava: Jalůvka Kryštof-Petr Hejný , Lukáš Mužátko, Pavel Roman, Jakub Solanský (50´Ondra Bártek), Kuba Grenar, Vašut Jakub., Třeštík Michal (70´Radim Janíček), Vaníček Tomáš (65´Štěpán Ondruch), Ondruch Martin (80´Radim Polách), Dvorský Rosťa (75´Solanský Adam

Příští utkání hrajeme v neděli 18.9. od 15:00 hod v Bynině , odjezd je ve 13:30 hod.
Staří páni:
9.9.2016 Trojanovice - Horní Bečva 5:2 (3:1)
Proti dalšímu tradičnímu soupeři jsme hráli poklidný zápas na „pasinku“ v Bystrém. Domáci byli o něco lepší, proměnili více šancí než my a po zásluze vyhráli. Možná kdybychom měli širší a mladší lavičku náhradníku, mohl by být výsledek, opačný.

Sestava: Schmid Ríša, Karel Sekyra, Jirka Martinák, Mira Vašut, Milan Vašut, Karel Křenek, Jarek Berka, Jožka Blinka, Mira Dobeš, Miloš Randa, Zbyněk Pavlica, Lukáš Roučka, Milan Ondruch.

Příští pátek 16.9 od 17:30 bago na treninkovém hřišti